Абонентське обслуговування комп'ютерів

Раптова поломка комп'ютера? Втрата важливої інформації? Вимушений простій в роботі? Ми пропонуємо програму комплексного абонентського обслуговування комп'ютерної техніки Вашої організації.

Обслуговування комп'ютерів - питання, яке рано чи пізно встає в будь-якій організації, будь то велика компанія з декількома десятками комп'ютерів або невеликий офіс з 2-3 комп'ютерами.

Інформаційна комп'ютерна система вимагає щоденної, постійної підтримки професійної системи обслуговування комп'ютерів. Без кваліфікованих фахівців її безпека, стабільність і працездатність під загрозою. Тому при розвитку будь-якого підприємства професійне обслуговування комп'ютерів є його невід'ємною частиною.

Скориставшись нашими послугами, Ви отримаєте наступні переваги:

 • зниження витрат на підтримку працездатності комп'ютерної системи

утримання штатного системного адміністратора обійдеться дорожче, це притому, що жодна людина не може бути універсалом. Працюючи з нами, Ви користуєтеся послугами досвідчених фахівців, кожен з яких веде свій напрям.

 • підвищення надійності комп'ютерної системи

Регулярна профілактика техніки, що проводиться нашими фахівцями, істотно скоротить число збоїв і поломок. Ми позбавимо Вас від зайвого головного болю, зведемо до нуля вимушений час простою комп'ютерів при поломках.

 • забезпечення інформаційної безпеки

Наші фахівці володіють всіма необхідними уміннями і інструментами для забезпечення повної інформаційної безпеки Вашої організації. Ми організовуємо резервне копіювання критично важливих даних, захист внутрішньої інформації від сторонніх.

 • звільнення додаткового часу для співробітників Вашої організації

Передача обслуговування комп'ютерної техніки нашій фірмі дозволить Вашому персоналу концентруватися на завданнях, що мають першорядне значення.
Коли ми беремо на технічну підтримку Вашу комп'ютерну техніку, ми стаємо зацікавленими в її працездатності і повній функціональності, адже ми націлені на довгострокову співпрацю. Ми стежимо за станом Ваших комп'ютерів і вже завдяки цьому запобігаємо багато поширених проблем. У обмін на фіксовану щомісячну плату Ви отримуєте професійні послуги від команди досвідчених фахівців. Ми не підемо у відпустку, і не захворіємо. Ваші щомісячні витрати передбачені і залежать від переліку і об'єму робіт, необхідних Вашій організації.
Потреби в обслуговуванні у наших клієнтів відрізняються різною кількістю комп'ютерної техніки, використовуваних технологій і масштабів організації. Ми гнучко підходимо до роботи із замовниками, пропонуємо індивідуальні схеми обслуговування, які враховують будь-які побажання за об'ємом робіт і вартості. Звертайтесь, ми зможемо підібрати оптимальний для Вас варіант.
Перелік послуг, що входять в абонентське обслуговування, зазвичай такий:

Превинні роботи

 • ремонт і модернізація існуючого парку техніки, введення в експлуатацію нових комп'ютерів

На першому етапі виявляються слабкі місця в роботі комп'ютерної техніки, як по продуктивності комп'ютерів, так і по програмній частині. Складається і узгоджується план по доведенню стану комп'ютерної техніки до стабільного, такого, що відповідає спектру вирішуваних завдань. Затверджується кошторис вартості необхідного додатково устаткування.

 • приведення комп'ютерної системи організації до необхідного стану

При необхідності виконується переустановлення або настройка операційних систем, програмного комплексу, підключаються і настроюються периферійні пристрої: принтери, сканери, модеми, і так далі. Проводиться діагностика і, у разі потреби, модернізація комп'ютерної мережі. Виконується установка і настройка необхідних функцій сервера організації, настроюється електронна пошта, розподіляється доступ до мережі Інтернет, створюється сховище файлів, встановлюються мережеві екрани і антивірусний захист.

 • організація антивірусного захисту з автоматичним оновленням антивірусних баз

Сьогодні важко представити надійне довгострокове функціонування інформаційної системи без антивірусного захисту. Для всіх наших клієнтів, що укладають договір на абонентське обслуговування, ми обов'язково встановлюємо антивірусну систему і настроюємо її на автоматичну перевірку і оновлення.

 • організація системи захисту інформації

Для запобігання несанкціонованому проникненню з мережі Інтернет встановлюються і настроюються мережеві екрани. Для зниження вірогідності витоку важливих даних безпосереднім копіюванням з комп'ютерів проводиться розмежування прав доступу користувачів до інформації. У разі потреби організовується система автоматичного резервного копіювання критично важливої інформації.

 • додаткові послуги

Ознайомтеся з повним переліком наших послуг і виберіть ті, що цікавлять саме Вас. Якщо Ви не знайшли того, що шукали, розкажіть що Вам потрібне, і ми постараємось це зробити.

Планові роботи

Планові роботи здійснюються з необхідною періодичністю по заздалегідь складеному графіку і зазвичай включають:

 • загальні профілактичні роботи;
 • ведення документації;
 • моніторинг функціональності апаратного забезпечення;
 • діагностика несправностей, попереджувальний і поточний ремонт;
 • настройка і оптимізація роботи системного і прикладного програмного забезпечення;
 • підключення і настройка додаткового периферійного устаткування;
 • контроль за ефективністю антивірусного захисту і системи захисту інформації;
 • аналіз стану локальної мережі, усунення несправностей;
 • відстежування технічного стану сервера, його антивірусного захисту, працездатності електронної пошти;
 • адміністрування сервера: створення, зміна облікових даних користувачів, настройка прав доступу;
 • додаткові послуги.

Екстрені роботи

Щомісячна кількість екстрених викликів узгоджується заздалегідь. При виникненні аварійних ситуацій ми здійснюємо оперативне реагування з метою швидкого усунення несправностей. Допомога може бути надана шляхом віддаленого адміністрування через інтернет, або у вигляді консультації по телефону. Якщо ж за допомогою цих способів не вдається вирішити виниклу проблему, наші фахівці негайно виїжджають до Вас і усувають несправність на місці.
Безкоштовні консультації з будь-якого комп'ютерного питання. Розповімо все, що самі знаємо.
Нагадаємо, що це лише зразковий перелік послуг, що входять в абонентське обслуговування. Звертайтесь, ми разом виберемо рішення саме для Вас.
Ця послуга доступна на території Хмельницької області.