Заправка картриджів

Наша компанія вже довгий час надає такі послуги як заправка картриджів принтерів, копіювальних апаратів та відновлення картриджів для лазерних принтерів, копірів, МФУ. За тривалий термін роботи нашої фірми, ми накопили великий досвід роботи пов'язаний з послугами заправки і ремонту картриджів. В процесі роботи ми розробили оригінальну технологію по наданню послуг заправки картриджів та їх ремонту. Так само виконуємо профілактику та ремонт оргтехніки, відновлення картриджів, відновлення друкуючих вузлів принтера, копіювання апаратів та МФУ. Наша компанія є одним з лідерів по заправці картриджів у Кам'янці-Подільському.

Ми використовуємо новітні та якісні технології, які дозволяють нам багато разів робити заправку картриджа, при цьому він зберігає високу якість друку. При здійсненні процедур заправки і ремонту картриджів у нас, ви витратите в 5 разів менше засобів, ніж при придбанні оригінальних картриджів. Займаючись заправкою і проводячи їх відновлення у нас, ви економите свої гроші та уникнете постійних проблем пов'язаних з покупкою та ремонтом картриджів.

Також наша компанія може здійснити швидку заправку картриджів будь-яких виробників. І це дійсно так. Ви можете прийти до нас, здати картрідж і ми одразу виконаємо замовлення.

Наприклад, заправка картриджів HP здійснюється впродовж 15 хвилин. Подібна оперативність заправки картриджа hp пояснюється простотою і універсальністю конструкції картриджа.

Заправка картриджів, практично всіх моделей, однакова в ціні за виключенням картриджів із збільшеним ресурсом.

Наша компанія має ряд істотних переваг:

 • Заправка картриджів. Ціна вас приємно здивує.

  Ми довгий час співпрацюємо з гуртовими постачальниками якісних витратних матеріалів і пропонуємо вам найнижчі ціни на послуги по заправці картриджів із найвищою якістю.

 • Ми заправляємо картриджі багатьох виробників.

  Наша компанія одна з небагатьох, хто здійснює заправку картриджа якісним тонером. Відомо багато випадків, коли заправка картриджа Samsung була зроблена «неякісним тонером», і через це був виведений з ладу принтер. Радимо вам не повторювати подібних помилок, і звертатися за заправкою картриджів до професіоналів.

 • Оплата готівкою або безготівковий розрахунок.

  Ми пропонуємо вам найбільш зручний для вас спосіб оплати за послуги по заправці картриджів.

 • Надання вичерпної інформації.

  Наша компанія надасть вам всю інформацію, що цікавить вас, відносно будь-якого друкуючого пристрою або картриджа.

 • Висока якість заправки.

  Заправка лазерних, а також кольорових картриджів проводиться відповідно до умов процедури якісної заправки картриджів відповідними фахівцями. При цьому використовується оригінальна технологія, яка дозволяє досягати високої якості друку. Природно, що заправка і ремонт картриджів справа відповідальна, і тому ми довіряємо його фахівцям, які вже довгий час працюють в цій сфері. Проводячи заправку лазерних картриджів, а також проводячи їх відновлення, наші працівники дотримуються технології, розробленої самим виробником друкарської техніки і картриджів. Якщо ви вирішите самостійно заправити лазерний картридж, то ми вас попереджаємо, що недотримання правил і технології заправки може призвести до падіння якості друку, зменшення ресурсу катриджа і до передчасного виходу з ладу друкарського устаткування.

 • Заправка лазерних картриджів і заправка кольорових картриджів в стислі терміни.

  Завдяки високому професіоналізму наших працівників Вам не доведеться довго чекати доки Ваш картридж заправлять. Наші фахівці заправляють, більшість картриджів буквально за 15 хвилин, при цьому, якість заправки не втрачається.

 • Заправка і ремонт картриджів

  При поломці картриджа ми також здійснюємо його ремонт і відновлення.

На виконані роботи по заправці і відновленню картриджа надається гарантія на ресурс заявлений виробником даного картриджа.

Невеликі апарати (копіри, принтери, МФУ) з використанням технології лазерного друку , мають, як правило, картриджі типу “все в одному”. В такому картриджі є всі основні елементи (тонер, фотобарабан, проявочний ролик, пристрій очищення). Картридж є закінченим пристроєм одноразового використання. Деталі картриджа в процесі друку поступово зношуються. Однак експлуатація картриджів показала, що деталі мають термін служби в два, три рази більший, ніж задекларований. Тонер в картриджі вже закінчився, а елементи картриджа є ще дієздатні. Це дає змогу збільшити строк служби картриджів, якщо здійснювати заправку картриджа тонером кожний раз після його закінчення.